Invex Remedies

Suplementacja organizmu oraz wspomaganie procesów regeneracji skóry i włosów są procesami potrzebnymi każdemu i dającymi wymierne efekty w postaci zdrowia i witalności ciała. Invex Remedies to seria produktów do pielęgnacji skóry, która uzupełnia niedobory organizmu w rzadkie, śladowe pierwiastki, niezbędne do utrzymania prawidłowych przemian biochemicznych w komórkach skóry.

Do czego potrzebujemy krzemu

Krzem jako pierwiastek śladowy, nie znajduje się w żywności w zbyt wielu produktach. Zawierają go tylko nieliczne produkty roślinne. Często spożywanie zbilansowanej diety jest wystarczające, aby w organizmie nie było niedoborów jodu. Jednak gdy do nich dochodzi, ucierpieć może na tym nasz wygląd. Krzem organiczny zawarty w suplementach do picia Invex Remedies Krzem wspomaga utrzymanie silnych włosów, paznokci i zdrowej cery. Zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów, rogowaceniu i łamliwości paznokci, a więc jest pierwiastkiem istotnym dla każdej dbającej o wygląd kobiety. Krzem Z Borem to innowacyjny suplement diety do picia, zawierający krzem, bo i jod, w ilościach odpowiednich do uzupełnienia standardowej diety o te pierwiastki śladowe. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe wchłanianie pozostałych mikroskładników, a gospodarka mineralna organizmu jest na naprawdę wysokim poziomie.

Invex Remedies sklep

Krzem Monojonowy, a także Bor suplement i wiele innych suplementów diety można zakupić drogą internetową, oszczędzając swój czas i pieniądze. Silor B, czyli krzem z dodatkiem boru i jodu, to wspaniałe polączenie trzech mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, między innymi tarczycy – ważnego gruczołu, który źle funkcjonując często daje objawy zmęczenia organizmu, niewłaściwej koncentracji, apatycznego wyglądu i braku sił.

Krzem Invex Remedies

W celu zapewnienia sobie dobrego samopoczucia i pięknego, zdrowego wyglądu oraz witalności, warto pomyśleć o tym, czy w naszym organizmie nie brakuje pewnych pierwiastków śladowych. Choć są one śladowe i rzadko cierpi się na ich niedobory, nie wolno o nich zapominać. Często unikając niektórych produktów żywnościowych nieświadomie narażamy siebie na braki w dostarczaniu tychże pierwiastków, wśród których jest na przykład krzem. Suplementacja krzemu jest o tyle korzystna, że jego nadmiar nie wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie organizmu, a niedobory bardzo łatwo można wychwycić w postaci wypadających, kruchych włosów czy łamliwych paznokci i słabej cery. Krzem bor dostępne w Invex, to wyjątkowy suplement diety. Krzem w płynie pozwala uzupełnić niedobory składników mineralnych w prosty i wygodny sposób, po prostu przez wypicie łyżki suplementu w ciągu dnia. Już po kilku dniach uzupełniania niedoborów można zaobserwować wyraźną poprawę kondycji włosów, a po kilku miesiącach – ich znacząco lepszy przyrost, zwiększoną gęstość i mniejszą skłonność do wypadania.

Krzem suplement

Krzem organiczny do picia to dla wielu osób jedyna przyswajalna forma spożywania tego suplementu. Krzem do picia jest przyjemny w smaku, łatwo go zaaplikować, nawet gdy się nie przepada za kapsułkami. Szybko uwalnia się w organizmie, a także wykazuje wysoką biodostępność. Niektórzy w celu uzupełnienia niedoborów krzemu decydują się na algi, spirulinę i chlorellę, a wystarczy tylko wysokiej jakości preparat od Invex.

Dla kogo krzem do picia

Oprócz właściwości regeneracyjnych dla włosów i paznokci, krzem i bor zalecane są też osobom, które cierpią na problemy ze stawami. Krzem do picia wspomaga syntezę kolagenu, co przyczynia się do odbudowywania tkanki łącznej i poprawę jej funkcjonowania. To ciekawy pierwiastek, który może pomóc opóźnić procesy postępowania osteoporozy u osób starszych i znajdujących się w grupie ryzyka. Warto sprawić swojej mamie czy babci butelkę tego preparatu i zachęcić do skuteczniejszego fortyfikowania swojej diety o wysokiej jakości suplementy, pozwalające uniknąć tej poważnej choroby kośćca.

Krzem wpływa również na wspieranie pracy układu krwionośnego. Wzmacnia naczynia włosowate, zapobiegając ich poszerzaniu i powstawaniu naczynek. Wzmacnia tętnice i ochrania je przed powstawaniem miażdżycy, co jest szczególnie ważne w przypadku osób znajdujących się w grupie ryzyka. Co więcej, odpowiednia ilość krzemu w organizmie pozwala wspierać procesy detoksykacyjne wątroby, stymuluje układ odpornościowy do walki z drobnoustrojami, a nawet działa przeciwzapalnie. Regularne spożywanie krzemu w postaci wygodnego płynu do picia, dodatkowo wzmocnionych działanie boru i jodu, pomaga usprawnić funkcjonowanie gruczołu tarczycy i przywrócić właściwą gospodarkę elektrolitową organizmu. To wszystko w efekcie sprowadza się do tego, by organizm funkcjonował sprawnie, wszelkie przemiany biochemiczne w jego komórkach zachodziły bez problemu, z ciało było widocznie piękne, witalne i dobrze zachowane. Regularna suplementacja mikroelementami to podstawa w dzisiejszych czasach, gdy codzienna dieta nie dostarcza wszystkiego, co jest potrzebne do utrzymania zdrowia na wysokim poziomie.

Powered By WordPress | FT Directory Listing