Moda i Uroda

Najnowsze trendy w makijażu

  • 20 listopada, 2023
  • 2 min read

Makijaż w stylu glamour

Makijaż w stylu glamour to jeden z najnowszych trendów w makijażu. Polega on na stworzeniu efektu lśniącego, błyszczącego i pełnego blasku. Najważniejszym elementem tego typu makijażu są cienie do powiek, które mają być wyraziste i intensywne. Do tego można użyć różnych odcieni złota, srebra lub brązu. Dodatkowo warto użyć tuszu do rzęs, aby podkreślić oczy. Na końcu można dodać błyszczyk lub pomadkę w kolorze nude.

Jeśli chodzi o makijaż twarzy, to najlepiej sprawdzi się tutaj rozświetlacz. Można go nałożyć na kości policzkowe, łuk kupidyna oraz środek czoła. Dzięki temu twarz będzie wyglądać promiennie i zdrowo. Warto też użyć bronzera, aby podkreślić kontury twarzy oraz różu do policzków.

Makijaż naturalny

Kolejnym trendem jest makijaż naturalny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podkreślić swoje naturalne piękno bez przesady. Najważniejsze jest tutaj ujednolicenie koloru skóry i jej matowienie. Do tego celu należy użyć podkładu lub kremu BB/CC. Następnie trzeba delikatnie rozetrzeć go po całej twarzy, aby uzyskać efekt gładkiej skóry.

Do makijażu naturalnego najlepiej sprawdzi się delikatny róż do policzków oraz bronzery i rozjaśniacze do twarzy. Oczy można podkreślić cieniami w jasnych odcieniach oraz tuszem do rzęs. Na usta można nałożyć pomadkę w odcieniu nude lub błyszczyk.

Makijaż oka

Ostatnim trendem jest makija

About Author

Redakcja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *