Odżywki do paznokci

Pielęgnacja paznokci – naturalnie i skutecznie

 

Dobre odżywki do paznokci – naturalne czy skuteczne? Ten dylemat jest już nieaktualny. Przedstawiamy odżywki do paznokci, w których kompozycja naturalnych składników pozwala na kompleksową pielęgnację. Każda z naszych odżywek odpowiada na konkretny problem, pielęgnacja paznokci staje się łatwa, a na pożądany efekt w postaci pięknych paznokci nie trzeba długo czekać.

 

Odżywki do paznokci – seria Micro Cell 2000 Repair i Rescue

 

Doskonałe odżywki odbudowujące, nawilżające, uelastyczniające oraz zapobiegające łamliwości paznokci, posiadają profesjonalną formułę leczniczą. Ich skład gwarantuje paznokciom odzyskanie pięknego zdrowego wyglądu.

 

Micro Cell 2000 Nail Wonder i Nail No – odżywki do zadań specjalnych

 

Odżywka Nail Wonder jest odżywką wielofunkcyjną. Łączy w sobie najlepsze cechy klasycznej odżywki, odświeża manicure, który już nieco utracił swój blask, a także przyspiesza schnięcie świeżo pomalowanych paznokci. Oczywiście aplikowana bezpośrednio na płytkę paznokcia doskonale chroni przed przebarwieniami i wzmacnia.

 

Nail No – to wyjątkowa odżywka, przeznaczona dla osób obgryzających paznokcie. Kompleksowo pielęgnuje i odnawia, a zawarte w niej kanadyjskie algi o gorzkim posmaku, skutecznie zniechęcają do obgryzania paznokci.

 

NAIL PROVITA Micro Cell 2000 – wyjątkowo skuteczna, innowacyjna odżywka do paznokci. Chroni przed utratą wody i aktywuje naturalne natłuszczenie płytki paznokcia. Jest to produkt wieloskładnikowy, więc oddziałuje na paznokcie kompleksowo: wzmacnia, regeneruje, wspomaga wzrost i poprawia wygląd paznokci.

 

Dzisiaj wiele osób zmaga się z problemami ze zdrowiem i złym wyglądem paznokci. Powodów takiego stanu rzeczy jest sporo: zanieczyszczenia powietrza, niezdrowa lub niepełna dieta, detergenty do mycia rąk i zmywania – naczyń lub różnych powierzchni, a także stosowanie złej jakości lakierów. W pewnym momencie paznokcie zaczynają się łamać, kruszyć i wyglądać nieładnie. Zazwyczaj wtedy przydaje się dobra odżywka na paznokcie. Nie może być ona jednak przypadkowa.

Dzisiaj odżywki do paznokci można kupić nie tylko w drogeriach, ale i sklepach wielobranżowych. Często jednak nie są artykułami pełnowartościowymi i nie przynoszą pożądanych efektów. Potrafią jedynie kryć problemy z paznokciami, ale ich nie leczą i im nie zapobiegają.

Dobre odżywki do paznokci są produkowane przez firmy, które są w stanie skomponować odpowiedni, pełny skład takiego produktu, aby faktycznie odżywiał, wzmacniał i powodował wzrost zdrowego paznokcia.

Właśnie dlatego NAIL PROVITA Micro Cell 2000 to dobra odżywka do paznokci – jest przyjazna użytkownikowi i jego paznokciom i powstała z wysokiej jakości składników, dokładnie i w sposób przemyślany ze sobą skomponowanych.

 

Dlaczego super odżywka do paznokci?

 

NAIL PROVITA Micro Cell 2000 zawiera:

– Komórki macierzyste jabłek – odpowiedzialne za komórki macierzyste paznokci;

– Morskie składniki mineralne – nawilżają paznokcie, chroniąc równocześnie przed odwodnieniem;

– Wyciąg z alg – stymuluje wymianę tlenu w macierzy paznokci;

– Wapń – odpowiedzialny za zapewnienie większej stabilności i jędrności płytki paznokcia;

– Kwas krzemowy – odpowiedzialny za wzrost paznokcia;

– Cynk – kontroluje produkcję tłuszczu przez paznokcie;

– Ryboflawinę (B2) – zwiększa energię komórkową wewnątrz macierzy;

– Biotynę (B7) – przyspiesza naprawę płytki paznokcia;

– Witaminę A – reguluje proces rogowacenia;

– Heksanal – optymalizuje transport składników aktywnych w głąb paznokcia.

 

NAIL PROVITA Micro Cell 2000 jako skuteczna odżywka do paznokci, nie musi być stosowana przez długi czas – wystarczą 2-3 dni. Należy nałożyć ją bezpośrednio na paznokcie. Przed kolejnym zastosowaniem, zmyć poprzednie warstwy. Jej wielozadaniowość, zróżnicowany skład oraz łatwość zastosowania sprawia, że jest to najlepsza odżywka do paznokci.

 

Odżywka do paznokci najlepsza jest nie tylko wtedy, kiedy paznokcie są zarówno w lepszym, jak i już widocznie gorszym stanie. Warto ją zastosować od czasu do czasu także wtedy, gdy paznokcie wyglądają dobrze i pozornie nie wymagają wsparcia. Dzięki temu można zapobiec pojawieniu się pewnych problemów.

 

Dobra odzywka do paznokci powinna być zawsze pod ręką, gotowa do użycia, kiedy tylko jest to wskazane. Dlatego produkt NAIL PROVITA Micro Cell 2000 jest łatwo dostępny już zyskał swoich zwolenników.

Powered By WordPress | FT Directory Listing